CVYKR

Bluegrass Music Brno


Přejít naČlánek, informace


Prohlášení o přístupnosti

Tomáš Lang, jako tvůrce webové prezentace skupiny Cvykr, prohlašuje, že tyto stránky se snaží o naprosto maximální přístupnost svého obsahu i funkčnosti, a sice podle většiny známých metodik. Splňují všechny důležité zásady přístupnosti podle metodiky Blind Friendly Web (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých) v.2.2, Pravidel pro tvorbu přístupného webu v.1.0 i WCAG 1.0.

Veškeré texty jsou definovány v relativních jednotkách a lze je jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standartních nástrojů internetových prohlížečů. Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami.

Struktura layotu je vytvořena pomocí strukturálního XHTML 1.0 Strict. Vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů (CSS).

Klávesové zkratky

Pro nejdůležitější navigační prvky této webové prezentace jsou požity následující klávesové zkratky (tzv. acceskeys):

[alt + 0]
Prohlášení o přístupnosti
[alt + 1]
Domů
[alt + 2]
Band
[alt + 3]
Kalendář
[alt + 4]
Kontakt
[alt + 5]
Vzkazy

Naleznete-li na těchto stránkách cokoliv, co by podle Vás neodpovídalo požadavkům přístupnosti, informujte mě prosím (e-mail viz. kontakty), budou provedeny kroky k odstranění těchto nedostatků.

Kontakty
Webový administrátor: Jiří Lang
Email: cvykr(at)cvykr.net
Kodér: Tomáš Lang
Email: tomas.lang(at)gmail.com
Prohlášení o přístupnosti
(c)Design by J. Lang, Code by T. Lang, Brno 2006+